Dvojice webů Good Boys a Hostinec u Rybníka

Pro cateringovou firmu Good Boys Catering jsme vytvářeli dvojici webů. Jeden cateringový přímo pro Good Boys Catering a jeden restaurační pro jejich Hostinec u Rybníka, kterou provozují v průběhu týdne a poskytují zákazníkům snídaně, obědy a večeře formou kantýny. Web Good Boys je tedy zaměřený na nabídku cateringových služeb, kde jsme vypíchli především vyjímečnost obou šéfkuchařů a jejich přístupu k zákazníkům a k jídlu. Web Hostinec u Rybníka má za úkol informovat o aktuální denní nabídce pokrmů a obecně informovat o nabídce snídaní, obědů, večeří a cateringu s propojením na web Good Boys. O portréty a imagové fotografie jídla se postaral Kenji's ShotBook.

Co vše je součástí tohoto webu?

Responsivní webdesign

Web design, který se přizpůsobuje velikosti prohlížeče - tedy zobrazuje se správně jak na velkém monitoru, tak na menší obrazovce notebooku, tabletu nebo smartphonu.

UX design

Web je zpracován tak, aby plnil cíl klienta z hlediska UX (User Experience). V tomto případě se jedná o informovanost zákazníků o nabídce cateringových služeb a přístupu klienta.

UI design

Design webu má za úkol navést uživatele ke splnění cíle. Uživatel na tomto webu splní cíl informováním se o nabídce a speciálním přístupu - následně pak kontaktováním s poptávkou..

Uživatelská administrace

Součástí webu je uživatelská administrace, aby klient sám mohl web upravovat a měnit zejména jeho textové a obrázkové součásti.

Analýza návštěvnosti

Web je napojený na analýzy návštěvnosti pomocí služeb Google Analytics a Google Webmasters. S těmi lze dále pracovat například při vytváření PPC kampaní nebo kampaní na sociálních sítích.

On-site SEO optimalizace

U webu je zpracována tzv. on-site SEO optimalizace. Součásti webu jsou tedy navržené a vytvořené tak, aby co nejvíce vylepšily pozici webu ve vyhledávačích.

Open Source System

Kostra webu je postavena na open source systému Drupal. Je tedy možné systém aktualizovat a web tím pádem nestárne a není závislý pouze na zásahu od nás.