Tvorba a vývoj webových stránek Exbydo

Na začátku roku jsme zpracovali vizuální stránku webu pro humpoleckou nábytkářskou firmu Exbydo. Výměna starého nefunkčního webu v co nejkratším čase byla hlavní prioritou, to se nám podařilo. Web byl spuštěn s naplněnými nejstěžejnějšími informacemi tak, aby plnil klientovi cíle - vyplnění poptávky. K tomu slouží CTA (call to action) odkazy, které provádí uživatele na celém webu. Aktuálně pracujeme na dalším vývoji webu a plnění velkým množstvím produktů a nábytkářských dílů, které Exbydo potřebuje prostřednictvím webových stránek prezentovat.

Co vše je součástí tohoto webu?

Responsivní webdesign

Web design, který se přizpůsobuje velikosti prohlížeče - tedy zobrazuje se správně jak na velkém monitoru, tak na menší obrazovce notebooku, tabletu nebo smartphonu.

UX design

Web je zpracován tak, aby plnil cíl klienta z hlediska UX (User Experience). V tomto případě se jedná o vyplnění kontaktních formulářů.

UI design

Design webu má za úkol navést uživatele ke splnění cíle. To je zde splněno. U tohoto webu je cílem navést uživatele k objednání nebo poptání služeb nebo seznámení se s činností společnosti.

Uživatelská administrace

Součástí webu je uživatelská administrace, aby klient sám mohl web upravovat a měnit zejména jeho textové a obrázkové součásti.

Analýza návštěvnosti

Web je napojený na analýzy návštěvnosti pomocí služeb Google Analytics a Google Webmasters. S těmi lze dále pracovat například při vytváření PPC kampaní nebo kampaní na sociálních sítích.

On-site SEO optimalizace

U webu je zpracována tzv. on-site SEO optimalizace. Součásti webu jsou tedy navržené a vytvořené tak, aby co nejvíce vylepšily pozici webu ve vyhledávačích.

Open Source System

Kostra webu je postavena na open source systému Drupal. Je tedy možné systém aktualizovat a web tím pádem nestárne a není závislý pouze na zásahu od nás.