Webové stránky Nože Novotný

Pro pana Novotného jsme realizovali webové stránky s ukázkou a nabídkou jeho kovářské výroby. Pan Novotný vyrábí velmi kvalitní a ručně zpracované nože, proto jsme vytvořili web, který má tu správnou kovářskou atmosféru, ale zároveň si udržuje čistý, elegantní a minimalistický styl. Vzhled je v základu postavený na promo fotografiích, o které se postaral Kenji's ShotBook. Logo a vizuální styl vytvořili kolegové v SB Films.

Webové stránky Nože Novotný

Co vše je součástí tohoto webu?

Responsivní webdesign

Web design, který se přizpůsobuje velikosti prohlížeče - tedy zobrazuje se správně jak na velkém monitoru, tak na menší obrazovce notebooku, tabletu nebo smartphonu.

UX design

Web je zpracován tak, aby plnil cíl klienta z hlediska UX (User Experience). V tomto případě se jedná o prodej skladových nožů a nabídku zakázkové výroby.

UI design

Design webu má za úkol navést uživatele ke splnění cíle. To je zde splněno. U tohoto webu je cílem navést uživatele k zakoupení již vyrobeného nože nebo objednání nože na zakázku.

Uživatelská administrace

Součástí webu je uživatelská administrace, aby klient sám mohl web upravovat a měnit zejména jeho textové a obrázkové součásti.

Analýza návštěvnosti

Web je napojený na analýzy návštěvnosti pomocí služeb Google Analytics a Google Webmasters. S těmi lze dále pracovat například při vytváření PPC kampaní nebo kampaní na sociálních sítích.

On-site SEO optimalizace

U webu je zpracována tzv. on-site SEO optimalizace. Součásti webu jsou tedy navržené a vytvořené tak, aby co nejvíce vylepšily pozici webu ve vyhledávačích.

Open Source System

Kostra webu je postavena na open source systému Drupal. Je tedy možné systém aktualizovat a web tím pádem nestárne a není závislý pouze na zásahu od nás.
Webové stránky Nože Novotný