Webové stránky pro AGJ Facility

Pro společnost A.G.J. - facility s.r.o. jsme vytvářeli responsivní web s nabídkou úklidových služeb a ostrahy objektů. Cílení webu je zaměřené především na manažerské pozice výrobních firem, které úklidové služby využívají ve svých výrobních halách a kancelářských prostorách. Vzhledem k tomu, že společnost AGJ využívá pro nabídku služeb svůj tým obchodních zástupců, má mít web především informační charakter. O logo, vizuální styl a promo video na homepage se postarali kolegové z SB Films. Promo fotografie zpracoval Kenji's ShotBook.

Co vše je součástí tohoto webu?

Responsivní webdesign

Web design, který se přizpůsobuje velikosti prohlížeče - tedy zobrazuje se správně jak na velkém monitoru, tak na menší obrazovce notebooku, tabletu nebo smartphonu.

UX design

Web je zpracován tak, aby plnil cíl klienta z hlediska UX (User Experience). V tomto případě se jedná o představení společnosti a zdělení všech potřebných informací a kontaktních údajů.

UI design

Design webu má za úkol navést uživatele ke splnění cíle. U webu AGJ facility je cílem zdělit potřebné informace a kontaktní údaje návštěvníkům, kterým je společnost představena pomocí týmu obchodních zástupců.

Uživatelská administrace

Součástí webu je uživatelská administrace, aby klient sám mohl web upravovat a měnit zejména jeho textové a obrázkové součásti.

Analýza návštěvnosti

Web je napojený na analýzy návštěvnosti pomocí služeb Google Analytics a Google Webmasters. S těmi lze dále pracovat například při vytváření PPC kampaní nebo kampaní na sociálních sítích.

On-site SEO optimalizace

U webu je zpracována tzv. on-site SEO optimalizace. Součásti webu jsou tedy navržené a vytvořené tak, aby co nejvíce vylepšily pozici webu ve vyhledávačích.

Open Source System

Kostra webu je postavena na open source systému Drupal. Je tedy možné systém aktualizovat a web tím pádem nestárne a není závislý pouze na zásahu od nás.