Webové stránky pro Barber George

Jedna z posledních našich prací byly webové stránky pro jihlavský barber shop Barber George. Návrh loga zpracovával kolega z SB Films, dle toho se následně stanovila celková vizuální identita. U webu jsme řešili jednoduché propojení na bookovací systém Reservanto, kde se klienti objednávají. Hlavním účelem webu tedy bylo zprostředkovat klientům booking a představit prostory a tým Barber George. Web designem se podařilo navodit tu správnou atmosféru, která je pro tento barber shop typická. Toho jsme docílili použitím fotografií od Kenji's ShotBook, které byly v barberu nafoceny pro promo účely. Stejný vizuální styl pak Barber George provází i na tištěných materiálech jako jsou vizitky, letáky nebo dárkové poukazy.

Barber George - tvorba webových stránek Webtvor.cz

Co vše je součástí tohoto webu?

Responsivní webdesign

Web design, který se přizpůsobuje velikosti prohlížeče - tedy zobrazuje se správně jak na velkém monitoru, tak na menší obrazovce notebooku, tabletu nebo smartphonu.

UX design

Web je zpracován tak, aby plnil cíl klienta z hlediska UX (User Experience). V tomto případě se jedná o booking klientů na stříhání a holení.

UI design

Design webu má za úkol navést uživatele ke splnění cíle. To je zde splněno. U tohoto webu je cílem navést uživatele k objednání služeb nebo seznámení se s týmem a barber shopem.

Uživatelská administrace

Součástí webu je uživatelská administrace, aby klient sám mohl web upravovat a měnit zejména jeho textové a obrázkové součásti.

Analýza návštěvnosti

Web je napojený na analýzy návštěvnosti pomocí služeb Google Analytics a Google Webmasters. S těmi lze dále pracovat například při vytváření PPC kampaní nebo kampaní na sociálních sítích.

On-site SEO optimalizace

U webu je zpracována tzv. on-site SEO optimalizace. Součásti webu jsou tedy navržené a vytvořené tak, aby co nejvíce vylepšily pozici webu ve vyhledávačích.

Open Source System

Kostra webu je postavena na open source systému Drupal. Je tedy možné systém aktualizovat a web tím pádem nestárne a není závislý pouze na zásahu od nás.