Webové stránky pro magazín Československá fotografie

Pro magazín Československá fotografie jsme vytvářeli složitější web s možnostmi jako např. přidávání, filtrace nebo topování článků. Cílem webu je zprostředkovat čtenářům nabídku tištěného magazínu. Napojena je na web možnost objednávky časopisu nebo předplatného. Web je připraven pro větší možnosti přidělování rolí a práv editorů, případně i přispívajících návštěvníků.

Co vše je součástí tohoto webu?

Responsivní webdesign

Web design, který se přizpůsobuje velikosti prohlížeče - tedy zobrazuje se správně jak na velkém monitoru, tak na menší obrazovce notebooku, tabletu nebo smartphonu.

UX design

Web je zpracován tak, aby plnil cíl klienta z hlediska UX (User Experience). V tomto případě se jedná o předplatné časopisu, nákup časopisů nebo fotografických presetů.

UI design

Design webu má za úkol navést uživatele ke splnění cíle. Za splnění cíle se považuje nákup předplatného, aktuálního čísla časopisu nebo fotografických presetů.

Uživatelská administrace

Součástí webu je uživatelská administrace, aby klient sám mohl web upravovat a měnit zejména jeho textové a obrázkové součásti.

Analýza návštěvnosti

Web je napojený na analýzy návštěvnosti pomocí služeb Google Analytics a Google Webmasters. S těmi lze dále pracovat například při vytváření PPC kampaní nebo kampaní na sociálních sítích.

On-site SEO optimalizace

U webu je zpracována tzv. on-site SEO optimalizace. Součásti webu jsou tedy navržené a vytvořené tak, aby co nejvíce vylepšily pozici webu ve vyhledávačích.

Open Source System

Kostra webu je postavena na open source systému Drupal. Je tedy možné systém aktualizovat a web tím pádem nestárne a není závislý pouze na zásahu od nás.