Webové stránky sítě prodejen Škoda Auto-Racek

Pro síť prodejen Škoda Auto-Racek jsme vytvářeli webové stránky s kompletní nabídkou jejich služeb. Pro klienta byla důležité možnost jednoduché obsluhy webu jeho zaměstnanci, možnost měnění aktuálních nabídek ve slideru, možnost přepisu textů a změn obrázků. Aktuálně web spravuje zaměstnanec z kanceláře pobočky v Havlíčkově Brodě, který doposud se správou webu neměl žádné zkušenosti. Administrace byla přizpůsobena potřebám klienta a upravena do jednoduché podoby, takže i naprostý lajk je schopný editovat bez problémů obsah webu. Nový trojúhelníkový vizuální styl byl vytvořen kolegy z SB Films. O promo fotografie se postaral Kenji's ShotBook.

Webové stránky sítě prodejen Škoda Auto-Racek

Co vše je součástí tohoto webu?

Responsivní webdesign

Web design, který se přizpůsobuje velikosti prohlížeče - tedy zobrazuje se správně jak na velkém monitoru, tak na menší obrazovce notebooku, tabletu nebo smartphonu.

UX design

Web je zpracován tak, aby plnil cíl klienta z hlediska UX (User Experience). V tomto případě se jedná o sdělení informací o akčních nabídkách a sdělení kontaktních informací na prodej, servis a karosárnu návštěvníkům webu.

UI design

Design webu má za úkol navést uživatele ke splnění cíle. To je zde splněno. U webu Auto-Racek je cílem zjištění aktuální nabídky a kontaktních informací na prodej, servis a karosárnu.

Uživatelská administrace

Součástí webu je uživatelská administrace, aby klient sám mohl web upravovat a měnit zejména jeho textové a obrázkové součásti.

Analýza návštěvnosti

Web je napojený na analýzy návštěvnosti pomocí služeb Google Analytics a Google Webmasters. S těmi lze dále pracovat například při vytváření PPC kampaní nebo kampaní na sociálních sítích.

On-site SEO optimalizace

U webu je zpracována tzv. on-site SEO optimalizace. Součásti webu jsou tedy navržené a vytvořené tak, aby co nejvíce vylepšily pozici webu ve vyhledávačích.

Open Source System

Kostra webu je postavena na open source systému Drupal. Je tedy možné systém aktualizovat a web tím pádem nestárne a není závislý pouze na zásahu od nás.
Webové stránky sítě prodejen Škoda Auto-Racek